Pikapolonice v telovadnica v naravi pri “Aktive Cross s Tanjo”

Tanja od »Active cross« je naša večletna sodelavka, ki nam ob tednu otroka popestri naše aktivnosti.

Tudi letos nas je povabila. Toliko zanimivih stvari se nam je dogajalo. Posebno zanimiva vožnja s kombijem, telovadnica v naravi z zanimivimi rekviziti  in pestrimi  gibalnimi aktivnostmi. Tanja nam je pripravila sedem gibalnih nalog povezanih s temo o jeseni. Na postajah so otroci izvajali različne naravne oblike gibanja in hkrati sami iskali gibalne rešitve. Za vsako nalogo so si lahko nalepili nalepko lista, buče, želoda… Ves čas vadbe nas je spremljal zelo prijazni muc, v katerega so se otroci kar zaljubili. Po vadbi smo se lahko pocrkljali na sončku ob čaju in piškotih.

Čakala pa nas je še pot do vrtca. Odpravili smo se kar peš in se prijetno utrujeni vrnili domov. Tanja hvala za sodelovanje, pogostitev, vrečke pozornosti in z vsem tem, popestritev naših aktivnosti.

Za male Pikapolonice Marinka in Andreja

Pot domov v vrtec