Živalski vrt v malem pri Zarji – Pikapolonice

V okviru sodelovanja s starši, smo dobili povabilo Zarjine mamice, da nam pokažejo svoje domače živali-ljubljenčke. Prepričani sva bili, da bo to otrokom zelo zanimivo. Živali na otroke delujejo pozitivno, pomirjajoče.

Na Brezovo smo se peljali s kombijem. Že vožnja s kombijem je otroke navdušila.  Prijeten sprejem Zarjine mamice in veliko navdušenje Zarje, je prineslo še dodatno pozitivno energijo.  Večina otrok je uživala v božanju, hranjenju in crkljanju živali (želve, pitona, košute, ponija, kozic, kokošk, muc, kužkov, dihurja …) Pravi živalski vrt v malem. Nekaj otrok pa je živali le z velikim zanimanjem opazovala. A vsak zase je užival na svoj način.

Starejši otroci smo se v vrtec  vrnili peš, mlajši pa le del poti . Krasen dan je za nami. Hvala Zarji in njeni mamici za prijetno obogateno dopoldne, ki nam bo ostalo v prijetnem spominu.

Za male pikapolonice Marinka in Jasna