Družinski orientacijski pohod pri Želvicah in Pikapolonicah

Teden otroka z redečo nitjo »Skup se mamo dober«. Kaj naj bo še lepšega, druženje s starši, s prijatelji, lep topel, jesenski dan.

Otroci so svoje starše pozdravili s pesmicami, nato smo se skupaj ogreli ob glasbi. Dobili smo navodila, izkaznice, štampiljke in se odpravili na pot. Na poti smo sledili rdečim puščicam in morali opraviti 11 nalog ter si s tem prislužili štampiljko. V cilju smo nahranili veveričko in medveda in poiskali zaklad. Sledilo je druženje na igrišču, pogostitev ob čaju, kavici in dobrotah (piškotih in jabolčnem zavitku), ki smo jih v dopoldanskem času z velikim navdušenjem pripravljali za svoje starše.

Popoldansko družinsko druženje nam je ogrelo naše srčke, navdušeni smo se razšli na svoje domove.

Za male želvice in pikapolonice, vzgojiteljice Marinka, Jasna , Eva in Nina