Obvestilo o zaprtju vrtca od ponedeljka 26. 10. 2020 dalje

Spoštovani starši.

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi bodo vrtci od ponedeljka 26. 10. 2020 zaprti. Število okužb tudi v vrtcih, predvsem med zaposlenimi v vrtcih, se namreč po vsej državi zelo povečuje.

V dogovoru z županom bomo organizirali delovanje vrtca v minimalnem obsegu (https://litija.si/objava/307960 ). Minimalno delovanje bo namenjeno samo staršem, ki res nujno potrebujejo varstvo za svojega otroka, ker jim delodajalec ni mogel zagotoviti dela na daljavo ali drugačno organizacijo dela.

Ob prihodu v vrtec v ponedeljek morate prinesti podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Izjava

Starši, katerih otroci ne bodo v vrtcu, bodo za čas zaprtja oproščeni plačila.

V ponedeljek, 26. 10. 2020 bomo sprejemali otroke na vseh treh običajnih lokacijah, ob običajnem času. Pričakujemo, da boste pripeljali otroke res samo tisti starši, ki nimate druge možnosti. Morebitna vprašanja lahko pošljete na naslov igor.hostnik@os-gabrovka-dole.si, do sobote 24. 10. 2020 do 12. ure.

Igor Hostnik, ravnatelj