Ustvarjanje novoletnih aranžmajev pri Pikapolonicah

Za letošnji cilj sva si s sodelavko zadali, da k sodelovanju v oddelek povabiva čim več staršev. Ena od teh je bila tudi Ajdina mamice Vesna. Njenega obiska smo se zelo razveselili. S seboj je prinesla ogromno materiala in igralnico spremenila v pravo ustvarjalnico. Ob njenih navodilih, demonstraciji ter z otroško ustvarjalnostjo so nastali občudovanja vredni novoletni aranžmaji. Vsak zase je bil nekaj posebnega, unikatnega, tako, kot je vsak otrok unikaten, neponovljiv. Vsak aranžma je  nosil neko otrokovo sporočilo, njegovo lastnost, priljubljeno barvo… Ponosno so ga pokazali svojim staršem in ga odnesli domov, da bo krasil njihov dom, oziroma sobo ter jo naredil še bolj praznično.

Hvala gospa Vesna, za svoj dragoceni čas, material, hvala, da ste nam popestrila naše dopoldne ter nas navdušila s svojo ustvarjalnostjo.

Za male Pikapolonice Marinka in Helena