Pikapolonice – Za čisto okolico našega vrtca

V okviru projekta »Veliki nemarni škornji«, smo si otroci oddelka Pikapolonice, zadali na vrtčevskem igrišču namestiti koše za smeti. Večkrat smo namreč opazili, da  okoli našega vrtca ležijo različne smeti. Po mnenju otrok so to storili »Veliki nemarni škornji« in nujno bi morali postaviti koše. Pri tem  bi nam lahko pomagal hišnik. Odpravili smo se do njega  ter ga prosili za pomoč. Takrat ravno ni imel časa. Čez nekaj dni pa nam je že pripravil vse potrebno in  pred nami ustvaril dva koša, ki smo ju sami prepleskali ter pritrdili na stojali, ki jih je ravno tako pripravil hišnik.  Koša že lepo služita svojemu namenu. Otroci  pa smo ponosni, da smo lahko prispevali kamenček k čistejši okolici našega vrtca.

Za male delavne Pikapolonice Marinka, Simona in Branka

 

 

 

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost