Tudi Pikapolonice smo tekle na virtualnem Litijskem teku

Kot mnogo drugih dogodkov je tudi Litijski tek letos potekal drugače – virtualno. Ker se v skupini Pikapolonic vzgojiteljici in otroci zavedamo, da je gibanje ključ do zdravja smo se odločili, da se ga udeležimo.

Na tek smo se začeli pripravljati dan pred tem, z izdelavo štartnih številk. Starejši otroci so jih opremili sami, mlajšim pa smo na pomoč priskočili vzgojiteljici. Na dan teka so bili otroci polni pričakovanj. Na igrišču smo se ogreli, nato pa se odpravili na štart. Tri, štiri in pisk piščalke je naznanil začetek teka. Vsi smo se zapodili proti cilju. Starejši so na cilj pritekli malo hitreje in tam glasno spodbujali najmlajše.

Na koncu smo bili prav vsi zmagovalci. Prav to so nam potrdili tudi organizatorji Litijskega teka, ki so nas obiskali in vsem udeleženim skupinam Vrtca Čebelica, podelili prave medalje.

Naslednje leto se teka gotovo spet udeležimo, do takrat pa bomo pridno trenirali.

Ogrvanjue
Navijanje